Menü
Sepetiniz

Blog - iptv-deneme RSS Feed

02 Ağu Set IPTV Kurulumu
helen2020 0 5135
Set IPTV KurulumuSet IPTV iptv uygulamasının 7 günlük deneme süresi vardır. Sonra sizden bir kez ödemenizi ister.Adım 1 Set iptv uygulamasını indirin ve açınAdım 2 Ekranda görüntülenen ‘MAC Adresini’ not edin..Adım 3 iptv kurulum sayfasına gitmek için bağlantıya tıklayın. https://cms.manage-setiptv.com/set.app Adım 4 Resimde gösterilen bölüme mac a..
15 Eyl En iyi IPTV Seçeneği Bizde
helen2020 0 19809
IPTV Satın Al.Çok menmun kaldım diger firmalardan test aldım yalnız sizin ki kadar güzel ve kullanışlı iptv değildi.Yani sizin yayıncınız film isimlerini iyi bir şekilde girerse tatbik detayları kendiliğinden olarak IMDB’den aldatmaıyor. Konstrüksiyonmcı enikonu özenmiş ve geliştirmeye devam edeceğini iptv hd olarak belirtmiş..İptv hizmetinizi satı..
15 Eyl Home IPTV Kurulum
helen2020 0 13574
Home IPTVAdım 1 iptv uygulamasını indirin ve açınAdım 2 Mac adresinizi not edin. Mac adresinizi ekranda veya ayarlarda bulabilirsiniz.Adım 3 iptv kurulum sayfasına gitmek için bağlantıya tıklayın. https://homeiptv.com Adım 4 Resimde gösterilen bölüme mac adresinizi yazın. Adım 5 Yukarıdaki resimde gösterilen yere size gönderilen m3u plus bağlantıs..
15 Eyl 48 Saat IPTV TEST
helen2020 10 22025
48 saat iptv test veren ByIptvServer sitesi ile 2 gün bedava iptv deneme yayını alıp izleyebilirsiniz. Yüksek Görüntü kalitesi olması ve çözünürlüklü görüntülerin iyi olduğu için internet kalitenizin iyi olması sonuçunda hiç bir problemle karşılaşmayacağınıza gönül rahatlıhıyla emin olabilirsiniz. 48 SAAT TEST ALMAK ICIN TIKLAYIN 48 saat bedava ipt..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.